Zaawansowane szkolenie w zakresie estetyki: Nowy program z Visionary Leader'em

News

Czy pasjonuje Cię to, by inni czuli się piękni? Czy uwielbiasz pomagać ludziom wyglądać i czuć się najlepiej od wewnątrz i na zewnątrz? W takim razie Salon Sukcesu Akademii Estetyki jest dla Ciebie nową szansą w Akademii Zaawansowanych Studiów Estetyki zatytułowaną A Look Beyond the Skin's Surface. Opracowany przez dr Kathy M. Anderson, kurs dostarczy Ci zaawansowanej wiedzy na temat zdrowia, urody i pielęgnacji skóry w środowisku medspa, która może pomóc Ci w karierze w branży kosmetycznej.

Dr Anderson jest certyfikowanym lekarzem pokładowym OB/GYN z prawie 25-letnim doświadczeniem w medycynie. Posiada również certyfikat Amerykańskiej Rady Medycyny Anty-Agingowej i Regeneracyjnej (American Board of Anti-Aging and Regenerative Medicine) w zakresie terapii komór macierzystych oraz jest ekspertem w zakresie zabiegów estetycznych, takich jak Botox, Fillers i lasery wieloskładnikowe. Co najważniejsze dla Salonowej Akademii Sukcesu, jej pasją jest zapoznawanie naszych uczniów z korzyściami płynącymi z tego kursu.

"Nie sądzę, aby w Kalifornii istniał inny program, który ma coś takiego", mówi Anderson. "Uczniowie nauczą się patrzeć na piękno w inny sposób."

Kurs A Look Beyond the Skin's Surface jest obecnie bezpłatny dla wszystkich studentów, którzy są na dobrej drodze do ukończenia lub ukończyli program Cosmetology lub Esthetician od maja 2020 roku. Korespondencyjny kurs wideo będzie trwał 20 godzin i będzie zawierał instrukcje dotyczące wszystkiego, od nieinwazyjnych procedur medycznych do wpływu odżywiania na zdrowie i przeciwdziałanie starzeniu się.

"Wielu lekarzy włącza dziś do swoich praktyk pojęcia z zakresu urody i medycyny regeneracyjnej, ale wymaga to od pacjentów dużej ilości edukacji" - mówi Anderson. "Tam właśnie przychodzą absolwenci z tą bazą wiedzy. Mogą być ważnym atutem praktyki, a praca jako konsultant w dziedzinie medycyny może być dość lukratywna".

Zrozumienie szerokiego wpływu ćwiczeń, odżywiania i suplementów na proces starzenia się jest cenne dla każdego. Ale w połączeniu z takimi procesami jak rzeźbienie ciała, laser, botoks i intensywne leczenie światłem pulsującym, to naprawdę jest zmiana gry. A Twoja wiedza na temat tego, jak wszystkie one oddziałują na siebie, aby klienci wyglądali i czuli się młodziej i mogli zmienić trajektorię swojej kariery.

"Znajomość tych informacji sprawi, że staniesz się bardziej rozpoznawalna jako profesjonalistka w dziedzinie urody," mówi Anderson.

Dr Anderson zauważa, że podczas gdy program Advanced Aesthetics Studies jest nadal rozwijany, już teraz widzi duże zapotrzebowanie na ten kurs. Pierwsza sesja, przeprowadzona za pomocą programu Zoom z pokazami, pytaniami i odpowiedziami, zgromadziła ponad 100 uczestników.

Kurs składa się z dziesięciu sekcji:

"Ciągle aktualizuję materiały", mówi dr Anderson. "Tworzę wszystkie swoje własne slajdy i prezentacje. Skoro branża zawsze się zmienia, musimy się zmienić, by nadążyć za nią."

Interesuje pana satysfakcjonująca kariera z potencjałem do rozwoju poza salonem lub spa? Zapytaj o nasze Zaawansowane Studia Estetyki, gdy zapiszesz się na swój program Kosmetologii lub Estetyki w Salonowej Akademii Sukcesu.