Jak można uczyć się online w kosmetologii?

News

Co się dzieje, gdy jesteś gotowy, aby wejść do zawodu, który wymaga praktycznego szkolenia, ale COVID-19 uniemożliwia Ci bycie pod ręką? Jeśli chodzi o kosmetologię, to nie jest to łatwe przejście, ale w Salon Success Academy, jesteśmy gotowi na wyzwanie.

Oto co robimy, abyś nie musiała odkładać swoich marzeń o zostaniu kosmetologiem na później:

Tylko dlatego, że nie jesteś fizycznie w klasie nie oznacza, że nie możemy przynieść klasy do Ciebie. Korzystając z platform do wideokonferencji online, takich jak Zoom, Twoi instruktorzy nadal uczą! Prowadzą wykłady i demonstracje. Będziesz mógł zadawać pytania, uzyskiwać odpowiedzi i wchodzić w interakcje z instruktorami i kolegami z klasy. Jako uczestnik kształcenia na odległość, możesz uzyskać 2 godziny zaliczenia na zajęcia, a godziny te mogą być zaliczone na poczet wymagań licencyjnych w zakresie kosmetologii.

Ale czego nauczysz się na zajęciach w ramach kształcenia na odległość? Wszelkiego rodzaju ważnych lekcji z zakresu kosmetologii, w tym:

Samodzielna praca z książką kosmetologiczną

Dzięki podręcznikowi Milady Standard, możesz uzyskać dostęp do wersji online książki, aby czytać lekcje i wypełniać zadania. Będziesz brać oceny i pracować z dyrektorem kampusu, aby ustalić, jak sobie radzisz i na czym powinnaś się skupić. W rzeczywistości, jeśli masz pytania lub potrzebujesz pomocy podczas pobytu w domu, możesz zwrócić się do dyrektora kampusu ze swoimi problemami.

Oprócz tego czego nauczysz się bezpośrednio od nas wszystkich tutaj w Salon Success, chcemy abyś kontynuował naukę na własną rękę. Dlatego też z przyjemnością informujemy, że nasi partnerzy przenieśli się do mediów społecznościowych z mnóstwem filmów instruktażowych. Elevation H, Milady, Your New School, Wella, Dermalogica i CND Cosmetics umieszczają filmy instruktażowe online. Możesz również uczestniczyć w codziennych webinariach z Wahl, Andis, Hattori Hanzo, Wella Professionals, BaByliss i innych.

Beauty as a Business i Prosper U oferują teraz darmowe platformy edukacyjne, które pozwolą Ci zarobić do 20 godzin na licencję kosmetologiczną. Beauty as a Business oferuje kursy z zakresu fotografii i generowania recenzji. Prosper U zapozna Cię z budowaniem marki i rozwojem kultury osobistej.

Jako uczestnik Distance Learning, możesz zdobyć punkty po prostu wysyłając e-mailem zaświadczenia o ukończeniu kursu do dyrektora kampusu.

Tylko dlatego, że nie możesz być w kampusie, nie oznacza to, że nie możesz zachować świeżości swoich umiejętności. Wykorzystaj swój zestaw przyborów kosmetologicznych i kontynuuj doskonalenie umiejętności, które już posiadasz. Ćwicz na głowie manekina lub oznacz członków rodziny i zrób im manicure, pedicure, facjatę i inne zabiegi spa. Czy po całym tym czasie spędzonym w środku, przynajmniej jedna z nich nie potrzebuje strzyżenia? Już dziś podszlifuj swoje umiejętności strzyżenia. I nie bój się wykorzystać siebie jako swojego najlepszego klienta w tych szalonych czasach.