Na jaki fotel do pedicure postawić?

News

Fotel do pedicure 

Dobrze wybrany sprzęt będzie gwarantował nam możliwość wykonywania zabiegów na wysokim poziomie. jednocześnie będzie można zadbać o zadowolenie klientów. To dalej będzie prowadzić do sytuacji, w której tych klientów będzie u nas bardzo wielu. Porządny fotel do pedicure gwarantować nam będzie również komfort pracy oraz wygodę klientów. Producenci mają obecnie również ciekawe pomysły estetyczne na przygotowywanie takich właśnie fotelu. Dostępne są różne kolory tapicerki oraz różne materiały.

Wybierając fotel do salonu warto się decydować na sprzęt, którego wysokość będzie regulowana pompą hydrauliczną, ponieważ wtedy będzie można zmieniać wysokość w czasie zabiegu. Fotel hydrauliczny będzie droższy, ale ten komfort pracy będzie tutaj znaczący. Pompa powinna być wykonywana z chromu. Dodatkowym atutem dobrego krzesła będzie również to, że będzie można go obracać. Jeśli zachodzi taka potrzeba można go blokować i automatycznie unieruchomi się taki sprzęt. Taboret do fotela także powinien mieć charakter hydrauliczny oraz regulowany, niekoniecznie z oparciem. Dobrze będzie, jeśli zagłówek ma otwór co będzie bardzo wygodne dla klientów. Ważnym elementem takiego fotela jest obecność wysuwanego podnóżka.

Można także sprawdzać taki element jak specjalna elektryczna misa, która będzie odpowiadać za masaż stóp. Najlepszym rozwiązaniem są takie misy, które da się zdjąć. Będzie można obecnie wybrać taki sprzęt, który ma dodatkowo funkcję masażu wodnego oraz bąbelkowego. Materiał i kolor sprzętu to także bardzo ważna kwestia. W warunkach salonu kosmetycznego najlepiej sprawdzać się będzie tapicerka ze skóry ekologicznej oraz dobrej jakości w kolorze, który nie będzie się szybko brudził. To sprawia, że łatwiej będzie można utrzymać czystość i higienę w takim salonie.

Dobry fotel nie musi być tym najdroższym

Najważniejsze będzie szukanie takich rozwiązań, które przede wszystkim będą funkcjonalne. Jeśli tak uda nam się wybrać to ten nasz zakup będzie rzeczywiście udany i wszystko będzie tak jakbyśmy sobie mogli to wymarzyć. Będziemy mogli swoje usługi świadczyć w komfortowych warunkach dla wszystkich klientów.