Stypendia założycielskie w dziedzinie kosmetyki

News

Na cześć Richarda Grossa i naszej 60. rocznicy, Salonowa Akademia Sukcesu wręczy 60 stypendiów Założycielki Kosmetologii!

Jeśli jesteś aktualnym studentem Kosmetologii lub zastanawiasz się nad tym, aby nim zostać, teraz jest czas, aby skorzystać z tej wyjątkowej okazji. Zwycięzcy Stypendiów Założycieli Kosmetologii mogą zakwalifikować się do otrzymania rabatu na naukę w wysokości 1000 dolarów lub szkolenia i materiały MUD Make-up Beauty Essentials (również o wartości 1000 dolarów), lub obu!

Richard Gross ukończył szkołę średnią Fairfax w Los Angeles w 1946 roku. Następnie, w 1956 roku, uczęszczał do Hollywood College of Beauty i uzyskał dyplom w dziedzinie zaawansowanego fryzjerstwa. Richard został licencjonowanym kosmetologiem, gdy 11 lutego 1957 roku zdał egzamin państwowy. Richard's Beauty School została założona w San Bernardino w 1960 roku.

Richard Gross, miejscowa gwiazda w Inland Empire, szanowany właściciel salonu i wielokrotnie nagradzany stylista, zawsze pasjonował się tą branżą i osobami w niej pracującymi. Nieustannie chronił swoich uczniów i rozumiał potrzebę współpracy z państwową władzą ustawodawczą w celu dokonania pozytywnych zmian w branży. Richard był założycielem Regionalnego Programu Zawodowego, który każdego roku pomaga tysiącom studentów zdobyć kredyt na ukończenie studiów.

W latach 70-tych, Richard udał się na szkolenie Vidal Sassoon, aby nauczyć się przełomowych technik cięcia znanego stylistę, aby przekazać to, czego się nauczył, swoim pracownikom, aby mogli uczyć swoich uczniów. Richard niestrudzenie pracował nad doskonaleniem swoich szkół, a nawet zdobył dyplom z biznesu na Uniwersytecie La Verne.

Sześćdziesiąt lat temu Richard przekształcił jeden salon w szkołę, aby podzielić się z innymi swoją miłością do tego rzemiosła. Dziś ponad 25.000 profesjonalistów z branży ukończyło Salonową Akademię Sukcesu, a marzenie Richarda trwa nadal.

Richard Gross byłby dumny widząc dziś swoje szkoły. Jego pasja do szkolenia i orędownictwa dla studentów kosmetologii i całej branży była widoczna we wszystkim, co robił.

Według obecnego właściciela i prezesa Salon Success Academy Roberta Grossa, "Mój tata naprawdę założył tę branżę w stanie Kalifornia". "Mój tata pomógł znaleźć Regionalny Program Zawodowy, który pozwolił licealistkom na zaliczenie ich dyplomów w tym samym czasie, kiedy szkolili się na kosmetologów" - mówi Robert Gross. Robert jest dumny z tego, że jego ojciec "pomógł branży kosmetycznej zdobyć szacunek, na jaki zasługuje".

"Mój tata zawsze był na najwyższym poziomie, jeśli chodzi o edukację, którą oferował", mówi Robert. "Wtedy sformalizował to, czego będzie się uczyć, zebrał plany lekcji, stworzył strukturę programu i zajęć oraz dał wskazówki nauczycielom. Ale nie na tym się to skończyło. Zawsze uczył się więcej i dzielił się tą wiedzą ze swoimi pracownikami i uczniami."

Spuścizna Richarda jest kontynuowana dzięki pracy jego syna Roberta i jego wnuków Megan i Jeffa. Jeff jest wiceprezesem ds. operacyjnych, a Megan jest teraz wiceprezesem ds. administracji, ale szkoła zawsze była częścią ich życia. Megan pamięta, jak w dzieciństwie leczyła się na manicure i używała główek manekinów jako lalek. Jeff pamięta, jak przychodził do szkół po fryzurę i pomagał ojcu budować niektóre z kampusów.

Salonowa Akademia Sukcesu jest częścią rodziny Megan i Jeffa przez całe jego życie. Mimo że Richard był na emeryturze, kiedy tam pracowali, obaj pamiętają dziadka jako zabawę i inspirację.

"Na cześć naszego dziadka, naprawdę chcieliśmy zrobić coś na 60. rocznicę", mówi Jeff. "Mieliśmy zamiar zrobić specjalną imprezę absolwencką, zapraszając byłych studentów z różnych lat, ale z powodu społecznego zdystansowania nie możemy".

COVID-19 być może zahamował nadzieje na formalne świętowanie, ale rodzina Grossów chciała w ten czy inny sposób uczcić Richarda. "Nie możemy urządzić imprezy, o której marzyliśmy, ale stypendia to jeden ze sposobów na świętowanie, a także sposób na uhonorowanie naprawdę wspaniałego faceta". Myślę, że byłby tak dumny widząc, dokąd doprowadziło go jego marzenie".

Studenci muszą być zapisani do programu Kosmetologii o godzinie 1600, z datą rozpoczęcia 20 stycznia 2020 roku lub później, aby móc ubiegać się o stypendium. Aby otrzymać nagrodę za naukę, należy przez cały czas trwania programu prowadzić zajęcia w pełnym wymiarze godzin.

Aby zakwalifikować się na szkolenie i zestaw MUD Beauty Essentials, musisz być obecnie zapisana na studia w pełnym wymiarze godzin lub jako studentka Kosmetologii. Dla obu nagród, musisz ukończyć studia w ramach pierwotnie zakontraktowanych ram czasowych..:

Aby dowiedzieć się więcej o tym, jak możesz zakwalifikować się do stypendium Założycielki Kosmetologii, odwiedź stronę Stypendium Założycielki Kosmetologii lub zadzwoń pod numer 1(877)987-HAIR.